GARANCE SPOKOJENOSTI

Pokud vám web a následná online propagace nevydělá minimálně tolik co vás bude stát nový web, vrátím vám do koruny peníze za tvorbu webu. Jediná podmínka je navazující spolupráce kdy jsem schopný vám na web přivést budoucí zákazníky. Bez této navazující služby není v mých silách vám zaručit, že vám web vydělá a nedokáže vám to zaručit nikdo. 

Představte si váš web jako boudu uprostřed lesa, ke které nevedou žádné cesty, je zarostlá keři a přes vysoké stromy ji nikdo nevidí. Myslíte, že má cenu v této boudě prodávat koblihy? Věřím, že tušíte, že na takovém místě svůj ziskový byznys neuděláte. 

A podobně je na tom v této fázi Váš web. Dokud správně nenastavíte SEO (cesta do lesa) a nedáte o webu vědět pomocí např. online propagace ( posekáte keře a stromy) nikdo na Váš web nepřijde. Možná jen jednotky náhodných čumilů, kteří nejsou připraveni nakoupit (myslivec, který šel náhodou kolem ale svačinu má sebou od manželky) 🙂 Umění online propagace je ten nejefektivnější a nejlevnější způsob jak dát lidem vědět o vašem podnikání. Já tyto věci ovládám a vy díky mě můžete také. 

Stačí navázat spolupráci se mnou a zbytek už je na mě.

GARANCE zajistí, že nic neriskujete.

Zarezervujte si se mnou schůzku